DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych

Wróć do poprzedniej strony...

Nasi hodowcy


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 17.04.2015

SEKCJA Nr 1 - Wąbrzeźno

1. BARTSCH Roman

2. BEJGER Wiesław

3. CIEŚLAK Ryszard

4. CISŁO Stanisław

5. CZARNOTA Zygmunt

6. CZYŻYKOWSKI Jakub

7. DRABIK Mateusz

8. DROZD BOLESŁAW

9. DUMAŃSKI Jarosław

10. ERDMAŃSKI Kazimierz

11. GÓRSKI Grzegorz

12. GRABOWSKI Kazimierz

13. KALINOWSKI Łukasz

14. KICERMAN Piotr

15. KIRSTEIN Aleksander

16. KLIMEK Tadeusz

17. KLIMOWSKI Jerzy

18. KNOZOWSKI Krzysztof

19. KOCIELA Henryk

20. KOŁODZIEJCZAK Władysław

21. KOŁODZIEJCZYK Roman

22. KOWALSKI Janusz

23. KRAWCZYK Mateusz

24. KWIATKOWSKI Grzegorz

25. LAMPARSKI Mieczysław

26. LEWANDOWSKI Przemysław

27. LEWANDOWSKI Piotr

28. LISOWSKI Łukasz

29. MAKOWSKI LESZEK

30. MALINOWSKI Bernard

31. MARCHLEWSKI Andrzej

32. MATUSZAK Edwin

33. MICHALSKI Czesław

34. MUZYKANT Zdzisław

35. NEHRING Wiesław

36. ORSZT Jerzy

37. OSTRACH Krzysztof

38. PIASTA Dariusz

39. PILIPCZUK Bronisław

40. POZNAŃSKI Lucjan

41. RYŁOWICZ Grzegorz

42. SARZYŃSKI Arkadiusz

43. SKIBICKI Jerzy

44. SZALEWICZ Julian

45. SZAŁKOWSKI Henryk

46. SZWAJKOWSKI Piotr

47. ŚWIĘCICKI Bogusław

48. WIĘCKOWSKI Janusz

49. WIŚNIEWSKI Marcin

50. WÓJTOWICZ Kazimierz

51. ZIMNOWŁODZKI Andrzej


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 17.09.2015

SEKCJA Nr 3 - Golub-Dobrzyń

1. BALIŃSKI Mirosław

2. BONIECKI Marek

3. CAPAR Jerzy

4. DĄBROWSKI Edward

5. DĘBICKI Cezary

6. GĘBCZYŃSKI Jerzy

7. GóRSKI Krzysztof

8. GRACZKOWSKI Zbigniew

9. KANIGOWSKI Tomasz

10. KLONOWSKI Kazimierz

11. KORDAS Tadeusz

12. KREBEL Sławomir

13. LEWANDOWSKI Ryszard

14. MAJEWSKI Witold 

15. MARKIEWICZ Paweł

16. MODRZEJEWSKI Eugeniusz

17. PIETRUSZYŃSKI Marcin

18. SMOCZYŃSKI Sławomir

19. SZOCIŃSKI Jerzy

20. WARNEL Zbigniew

21. WRZESIŃSKI Wojciech

22. WYRZYKOWSKI Stanisław

23. ZDRADZIŃSKI Mariusz, GRACZKOWSKI Leszek

24. ZUCHOWSKI STANISŁAW

25. ZUCHOWSKI WALDEMAR


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 24.05.2017

SEKCJA Nr 4 - Brodnica

1. BANDROWSKI Michał

2. BARANOWSKI Jan

3. BARTNICKI Krzysztof

4. BARTNICKI Bogusław

5. BIEĆ Zbigniew

6. BIEŃKOWSKI Ireneusz

7. BOROWSKI Wiesław

8. BRZEZICKI Stanisław

9. BRZEZIŃSKI Jacek

10. DROZDOWSKI Leszek

11. FILIPSKI Mieczysław

12. GAWRYSZEWSKI Dariusz

13. GŁODOWSKI Roman

14. GRANICA Jarosław

15. GRONOWSKI ZDZISŁAW

16. GROTKOWSKI Jacek

17. KAMIŃSKI Marek I

18. KAMIŃSKI Marek II 

19. KATARZYŃSKI Krzysztof

20. KOZŁOWSKI Krzysztof

21. KRAUZA Jacek

22. LAPS Sławomir

23. LEWANDOWSKI Wiesław

24. ŁAPKIEWICZ Adam

25. NADOLSKI Karol i Władysław

26. OLSZEWSKA Joanna

27. OSTROWSKI Kazimierz

28. PRZEDZIENKOWSKI Sebastian

29. RATKOWSKI Andrzej

30. RINKEL Andrzej

31. RUTECKI Henryk

32. RUTKOWSKI Kazimierz

33. SOBIECKI Jan i SIŁAKOWSKI Adam

34. SUMIŃSKI Wojciech

35. SZAŁKOWSKI Ireneusz

36. Tokarczyk Józef, BŁASZKIEWICZ Waldemar

37. TRĘDOWSKI Jan

38. WÓJCIK Jerzy

39. KUDLIŃSKI Włodzimierz 


Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Kołbaskowo
z dnia 13.06.2021


Reklama

DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych

Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2021


Plan lotów
gołębie młode
sezon 2020