PZHGP
0327.oddzial.com
wabrzezno.oddzial.com
Liczba wizyt: 172966
Strona internetowa oddziału:
0327 Wąbrzeźno
Spis Gołębi Zagubionych i Przybłąkanych Spis Gołębi Olimpijskich Zagubionych i Przybłąkanych
powrót do poprzedniej strony

Witamy na stronie
oddziału 0327 Wąbrzeźno


2014.04.12, 11:38:58
Harmonogram rozjazdu kabin, proszę o naciśnięcie poniższego linku:

http://www.serwerzdjec.pl/addons/display.php?image=1397295366-harmonogramprzejazdukabiny-2.jpg



2014.02.19, 22:31:07

Klasyfikacja wyników – gołębi starych

Sezon lotowy 2013

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU

 

KATEGORIA  A

1.     Filipiak Tomasz – 500,49

2.      Sarzyński Arkadiusz – 564,44

3.      Brzeziński Jacek – 806,39

4.      Błaszkiewicz Waldemar – 947,98

5.      Kołodziejczak Władysław – 1238,13

6.      Szulfik Marek – 1331,63

7.      Krauza Zdzisław – 1390,40

8.      Czarnecki Józef – 1495,93

9.      Granica – Żulewski – 1561,03

10.  Dębicki Kazimierz – 1641,69

KATEGORIA  B

1.     Sarzyński Arkadiusz – 401,65

2.      Brzeziński Jacek – 583,39

3.      Filipiak Tomasz – 668,79

4.      Krauza Zdzisław – 842,76

5.      Błaszkiewicz Waldemar – 854,85

6.      Czarnecki Józef – 858,13

7.      Granica – Żulewski – 1043,38

8.      Marchlewski Andrzej – 1676,00

KATEGORIA  C

1.     Sarzyński Arkadiusz – 117,28

2.      Czarnecki Józef – 282,46

3.      Granica – Żulewski – 410,93

4.      Krauza Zdzisław – 481,61

5.      Brzezicki Jacek – 604,58

6.      Błaszkiewicz Waldemar – 689,95

7.      Marchlewski Andrzej – 877,31

8.      Filipiak Tomasz – 982,83

KATEGORIA  D

1.     Sarzyński Arkadiusz – 1210,13

2.      Brzeziński Jacek – 1994,36

3.      Filipiak Tomasz – 2241,49

4.      Błaszkiewicz Waldemar – 2492,58

5.      Czarnecki Józef – 2636,52

6.      Krauza Zdzisław – 2714,77

7.      Granica – Żulewski – 3015,34

KATEGORIA  MARATON

1.     Sarzyński Arkadiusz – 144,26

2.      Czarnecki Józef – 188,98

3.      Kołodziejczak Władysław – 213,05

4.      Marchlewski Andrzej – 219,72

5.      Filipiak Tomasz – 244,67

6.      Granica – Żulewski – 245,83

7.      Krauza Zdzisław – 255,64

8.      Błaszkiewicz Waldemar – 279,25

9.      Stępnik Henryk – 284,63

10.  Lewandowski Grzegorz – 357,98

11.  Dębicki Kazimierz – 390,80

12.  Brzeziński Jacek – 508,15

13.  Gronowski Zdzisław – 549,75

14.  Knozowski Krzysztof – 560,26

15.  Szulfik Marek – 775,92

KATEGORIA  AS

1.     Granica – Żulewski – 614,92

2.      Błaszkiewicz Waldemar – 608,80

3.      Brzeziński Jacek – 597,80

KATEGORIA  SUPER MISTRZ

1.     Sarzyński Arkadiusz – 1343,59

2.      Filipiak Tomasz – 2486,16

3.      Brzeziński Jacek – 2502,51

4.      Błaszkiewicz Waldemar – 2771,83

5.      Czarnecki Józef – 2825,50

6.      Krauza Zdzisław – 2970,41

7.      Granica – Żulewski – 3261,17

KATEGORIA  GMP

1.     Sarzyński Arkadiusz – 1418,29

2.      Czarnecki Józef –

3.      Błaszkiewicz Waldemar – 1354,35

4.      Granica – Żulewski – 1346,44

5.      Krauza Zdzisław – 1345,92

NAJLEPSZY LOTNIK PO 14 LOTACH

·         SAMCE

1.      Sarzyński Arkadiusz – PL-0327-11-007 – 11 konk. – 517,32 konf. – 4966,87 km/kon.

·         SAMICE

1.      Czarnecki Józef – PL-0344-09-10888 - 12 konk. – 536,69 konf. – 5311,09 km/kon.

ROCZNIAK

·         SAMCE

1.      Żychniewicz Mariusz – PL-0327-12-4116 – 8  konk. – 4277,00 km/kon.

·         SAMICE

1.      Krawczyk Mateusz – PL-0327-12-7371 - 6  konk. – 3013,75 km/kon.

 




2014.02.13, 22:56:24
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA ROK 2013 ODBĘDZIE SIĘ 22 LUTEGO 2013 (SOBOTA), GODZINA 11.00 - OBECNOŚĆ WSZYSTKICH DELEGATÓW OBOWIĄZKOWA.


2014.02.05, 20:38:06
Na stronie internetowej zamieszczono Mistrzostwo ogólne - 5 z całości, Klasyfikacja najlepszych lotników po 14 lotach gołębi starych 2013 - w zakładce WYNIKI -> SEZON2013 -> WYNIKI W KAT.




2014.01.18, 13:22:00

Mistrzostwo Oddziału Wąbrzeźno

w Lotach Gołębi młodych 2013

 

1.      Mistrz Oddziału Wąbrzeźno

 

·         Ruland – Jadziński20 konk. – 456,33 pkt

 

2.      I  V-ce Mistrz Oddziału Wąbrzeźno

 

·         Granica – Zulewski20 konk. – 454,82 pkt.

 

3.      II  V-ce Mistrz Oddziału Wąbrzeźno

 

·         Kurowski Mariusz20 konk. – 453,51 pkt.

 

Przodownicy:

1.      Przodownik – Czarnecki Józef – 20 konk. – 453,04 pkt.

2.      Przodownik – Gutowski Franciszek – 20 konk. – 442,90 pkt.

3.      Przodownik – Brzeziński Jacek – 20 konk. – 442,35 pkt.

4.      Przodownik – Drozdowski Leszek – 20 konk. – 441,53 pkt.

5.      Przodownik – Lamparski Mieczysław – 19 konk. – 420,83 pkt.

6.      Przodownik – Drozdowski Janusz – 19 konk. – 416,14 pkt.

7.      Przodownik – Kepka Eryk – 19 konk. – 403,96 pkt.

8.      Przodownik – Krawczyk Mateusz – 18 konk. – 398,1 pkt.

9.      Przodownik – Sumiński Wojciech – 17 konk. – 368,31 pkt.

10.  Przodownik – Sarzyński Arkadiusz – 15 konk. – 368,21 pkt.

 

 




2014.01.13, 19:11:10
INFORMACJA

NA STRONIE INTERNETOWEJ ODDZIAŁU WĄBRZEŹNO UMIESZCZONO PLAN LOTÓW GOŁĘBI STARYCH I MŁODYCH NA SEZON LOTOWY 2014 (ZAKŁADKA PLAN LOTÓW)



2014.01.06, 12:32:25

ZESTAWIENIE WYNIKÓW ZA ROK 2013

ODDZIAŁ WĄBRZEŹNO

- DO MISTRZOSTWA OKRĘGU -

 

KATEGORIA: A

1.     Sarzyński Arkadiusz – 564,44 conf.

2.      Filipiak Tomasz – 589,87 conf.

3.      Szlufik Marek – 1331,63 conf.

4.      Czarnecki Józef – 1495,93 conf.

KATEGORIA: B

1.     Sarzyński Arkadiusz – 567,21 conf.

2.      Filipiak Tomasz – 668,79 conf.

3.      Czarnecki Józef – 858,13 conf.

KATEGORIA: C

1.     Sarzyński Arkadiusz – 78,48 conf.

2.      Czarnecki Józef – 282,46 conf.

3.      Marchlewski Andrzej – 877,31 conf.

4.      Filipiak Tomasz – 982,83 conf.

KATEGORIA: D

1.     Sarzyński Arkadiusz – 1210,13 conf.

2.      Filipiak Tomasz – 2241,49 conf.

3.      Czarnecki Józef – 2636,52 conf.

KATEGORIA: M

1.     Sarzyński Arkadiusz – 133,46 conf.

2.      Czarnecki Józef – 188,98 conf.

3.      Marchlewski Andrzej – 219,72 conf.

4.      Filipiak Tomasz – 244,67 conf.

5.      Szlufik Marek – 775,92 conf.

KATEGORIA: SUPER MISTRZ

1.     Sarzyński Arkadiusz – 1343,59 conf.

2.      Filipiak Tomasz – 2486,16 conf.

3.      Czarnecki Józef – 2825,50 conf.

KATEGORIA: GMP

1.     Sarzyński Arkadiusz – 1418,29 pkt.

2.      Błaszkiewicz Waldemar – 1354,35 pkt.

3.      Czarnecki Józef – 1366,34 pkt.

 




2013.12.31, 14:17:52
INFORMACJA
Informuję iż Sekcja Kowalewo Pomorskie z dniem 1 stycznia 2014
Nie należy do Oddziału Wąbrzeźno
Zmieniła przynależność do Oddziału Chełmża

Prezes Oddziału Wąbrzeźno
Tadeusz Klimek



TopLista - Oddaj Głos Na stronę Twojego Oddziału

Ustaw stronę jako startową

Dodaj do ulubionych



Zobacz loty sezonu 2014
(gołębie stare):

1. Wysoka
2. Wysoka
3. Kalisz Pomorski
4. Pasewalk
5. Zarrentin
6. Zarrentin
7. Zarrentin
8. Pasewalk
9. Cloppenburg
10. Pasewalk
11. Cloppenburg
12. Pasewalk
13. Cloppenburg
14. Zarrentin

Zobacz loty sezonu 2014
(gołębie młode):

1. Wyrzysk
2. Wyrzysk
3. Piła
4. Kalisz Pomorski