DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych

Wróć do poprzedniej strony...

Wyniki sezonów



Mistrzostwa oddziału Wąbrzeźno w roku 2020

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 16.10.2020

Mstrzostwa oddziału Wąbrzeźno 2020

Serie pierwszych 3 gołębi z lotów w 2020


Wyniki oddziału Wąbrzeźno za sezon 2019

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 21.11.2019

Serie lotowe, klasyfikacje punktowe z całości i typowań gołębi młodych i starych, lotniki, drużyna lotowa kategorie w 2019

Kalyfikacja do pucharów mistrzostwo gołebi starych z całości i 50 tki

Kalyfikacja do pucharów mistrzostwo gołebi młodych z całości i 15 tki

Klasyfikacja w kategoriach


Wyniki okręgu Włocławek

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 02.09.2019

Mistrzostwo Okręgu Włocławek 2109


Wyniki sezonu 2018 oddziału Wąbrzeźno - poprawione

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 04.01.2019

Wyniki weryfilkcji oddziałowej zostały poprawione. Po reklamacji Kolegi Marcina Wiśniewskiego wyniki w liga zostały poprawione. Błąd polegał na tym , że zostały wzięte do klasyfikacji pierwsze wyniki z list, prawidłowe wyniki klasyfikacji są u samego dołu każdej listy w ligach.  Niestety puchary zostały rozdane według złej klasyfikacji. Nikt wcześniej tego nie zauważył. Serdecznie przepraszam za błąd.

                                                                                           Dobry Lot,  v-ce Prezes d/s lotowych

Wyniki sezonu 2018 oddziału Wąbrzeźno- poprawione


Wyniki naszych hodówców w Okręgu Włocławek i Regionie I Łódź

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 03.01.2019

Wyniki Okręgu Włocławek 2018

Wyniki Regionu I Łódź 2018

Wyniki Regionu I Łódź – Lotniki 


Klasyfikacje hodowców do pucharów

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.11.2018

Klasyfikacja zbiorcza z dwóch mistrzostw gołębi starych – z całości i typowanych 5 z 10 –  do pucharów 

Klasyfikacja zbiorcza z kategorii do pucharów

Klasyfikacja z dwóch mistrzostw gołębi młodych – z całości i typowanych 8 z 15 do pucharów 


Wyniki naszych gołębi do wystawy

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.11.2018

Wyniki gołębi młodych sezonu 2018

Wyniki gołębi dorosłych sezonu 2018


Wyniki sezonu 2017 sekcji Brodnica

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 08.10.2017

Wyniki sezonu 2017 sekcji Brodnica


Wyniki okręgu Włocławek 2017

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 04.09.2017

Wyniki okręgu Włocławek 


Wyniki oddziału Wąbrzeźno 2017

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 04.09.2017

Wyniki oddziąłu Wąbrzeźno 


Wyniki Regionu I Łódź za 2016 rok

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 16.10.2016

Kategoria C

Kategoria D

Kategoria GMP

Kategoria M

Supermistrzostwo 

Kategoria A

Kategoria B


Wyniki oddziału Wąbrzeźno 2016

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 02.10.2016

Wyniki oddziału za 2016


Wyniki współzawodnictwa okręgowego

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 01.09.2016

Wyniki współzawodnictwa okręgowego 


Wyniki Regionu I Łódź za 2015 rok.

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.08.2016

Kategoria A

Kategoria B

Kategoria C

Kategoria D

Kategoria M

Kategoria A Młode 

Lotnik dorosły samica 

Lotnik dorosły samiec

Lotnik kategorii A

Lotnik kategorii B

Lotnik kategorii C

Lotnik kategorii M

Lotnik samica roczna

Lotnik samiec roczny

Lotnik młody 


Wyniki sezonu 2015 oddziału Wąbrzeźno

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.11.2015

                                    Wyniki w kategoriach oddziału Wąbrzeźno

                                                           Sezon 2015

 

KATEGORIA „A”

1 .Mistrz                       Arkadiusz Sarzyński             coefic.    433,99

I v-Mistrz                 Krzysztof Bartnicki               coefic.    496,20

3.II v-Mistrz                J.arosław Granica                  coefic.    703,85

  1. I Przodownik          Zdzisław Muzykant                coefic.    823,94  
  1. II Przodownik         Jarosław Dumański                coefic.   1334,56
  2. III Przodownik        Błaszkiewicz – Tokarczyk      coefic.   1376,19
  3. IV Przodownik        Tomasz Kanigowski               coefic.   1621,37

Lotnik kategorii A   PL-327-14-8173      coefic.  15,90    Arkadiusz Sarzyński

 

KATEGORIA „B”

1.Mistrz                       Arkadiusz Sarzyński             coefic.    242,96

2.I v-Mistrz                 Krzysztof Bartnicki               coefic.    342,30

3.II v-Mistrz                Błaszkiewicz – Tokarczyk    coefic.    358,48

  1. I Przodownik           Jarosław Granica                   coefic.     598,55  
  2. II Przodownik          Grzegorz Górski                     coefic.     657,30
  3. III Przodownik         Jarosław Dumański               coefic.     720,92
  4. IV Przodownik        Marek Kamiński II                  coefic.   1220,92
  5. V Przodownik         Zdzisław Muzykant                coefic.   1290,35  
  6. VI Przodownik        Michał Bandrowski                coefic.   1317,10
  7. VII Przodownik       Józef Czarnecki                       coefic.   1654,38
  8. VIII Przodownik      Tomasz Kanigowski               coefic.   1978,59          

Lotnik kategorii B  PL-327-13-2352      coefic.  17,72    Arkadiusz Sarzyński

 

KATEGORIA „C”

1.Mistrz                       Arkadiusz Sarzyński             coefic.    122,75

2.I v-Mistrz                 Krzysztof Bartnicki               coefic.    242,58

3.II v-Mistrz                Jarosław Dumański              coefic.    242,95

  1. I Przodownik           Jarosław Granica                   coefic.    309,94  
  2. II Przodownik          Józef Czarnecki                      coefic.    344,06
  3. III Przodownik         Błaszkiewicz – Tokarczyk     coefic.    416,51
  4. IV Przodownik        Edyta Arkuszewska                coefic.    468,66
  5. V Przodownik         Zdzisław Gronowski               coefic.    631,32
  6. VI Przodownik        Piotr Kicerman                        coefic.    669,29
  7. VII Przodownik       Marek Kamiński II                  coefic.     672,23
  8. VII Przodownik       Grzegorz Górski                      coefic.    734,23
  9. VIII Przodownik      Zdzisław Muzykant                coefic.    743,87
  10. IX Przodownik         Michał Bandrowski               coefic.    748,87             

Lotnik kategorii C  PL-327-14-9312      coefic.  30,12    Jarosław Dumański  

KATEGORIA „D”

1.Mistrz                       Arkadiusz Sarzyński             coefic.    799,70

2.I v-Mistrz                 Krzysztof Bartnicki               coefic.   1081,08

3.II v-Mistrz                Jarosław Granica                  coefic.   1612,34

  1. I Przodownik           Błaszkiewicz – Tokarczyk     coefic.    2151,18  
  2. II Przodownik         Jarosław Dumański                coefic.    2298,43
  3. III Przodownik        Zdzisław Muzykant                coefic.    2858,16

 

Lotnik kategorii D   PL-319-13-89      coefic.  597,00    Krzysztof Bartnicki

KATEGORIA „M”

1.Mistrz                      Józef Czarnecki                      coefic.      83,65

2.I v-Mistrz                 Krzysztof Bartnicki               coefic.    194,77

3.II v-Mistrz               Arkadiusz Sarzyński              coefic.    280,54

  1. I Przodownik           K. W. Nadolski                       coefic.     372,82  
  2. II Przodownik          Tomasz Kanigowski              coefic.     468,66
  3. III Przodownik         Błaszkiewicz – Tokarczyk     coefic.    519,17
  4. IV Przodownik        Zdzisław Gronowski              coefic.     576,91
  5. V Przodownik         Zdzisław Muzykant                coefic.    598,60  

Lotnik kategorii M  PL-327-13-12414    coefic.  10,21    Józef Czarnecki  

INTERMISTRZOSTWO

Mistrz         Arkadiusz Sarzyński        coefic. 1080

GMP

Mistrz         Krzysztof Bartnicki          2401,30 pkt

SUPERMISTRZ Kat. D + Kat. A Młodych

Mistrz       Jarosław Granica          coefic.   2888,06

Lotniki oddziału :

  1. Samiec stary       PL-327-09-5010    11 konk. 504,84 pkt
  2. Samica stara       PL-319-13-88         12 konk. 604,62 pkt
  3. Samiec roczny    PL-327-14-3747      9 konk. 407,25 pkt
  4. Samica roczna    PL-327-14-17          8 konk.  315,78 pkt

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.01.2016

              Klasyfikacjawyników – gołębi starych

                           Sezonlotowy 2014

                     MISTRZOSTWO ODDZIAŁU

Kategoria A

  1. Sarzyński Arkadiusz          919,66
  2. Och Roman                      1104,04
  3. Bartnicki Filip                   1409,29
  4. Czarnecki Józef                1461,71
  5. Granica Jarosław             1540,61

Kategoria B

  1. Sarzyński Arkadiusz          313,58
  2. Bartnicki Filip                     560,23
  3. Granica Jarosław               603,37
  4. Och Roman                        618,46
  5. Czarnecki Józef                  828,58
  6. Kicerman Piotr                  839,05
  7. Muzykant Zdzisław          1170,84                      
  8. Poznański Lucjan             1718,93

Kategoria C

  1. Sarzyński Arkadiusz          160,60
  2. Och Roman                        218,09
  3. Bartnicki Filip                     220,10
  4. Kicerman Piotr                   248,00   
  5. Granica Jarosław               399,90                   
  6. Czarnecki Józef                  501,56
  7. Skibicki Jerzy                      544,79
  8. Błaszkiewicz Waldemar   563,12
  9. Gronowski Zdzisław         704,15
  10. Nadolski K. i W.                 707,60             
  11. Muzykant Zdzisław           873,58                   

Kategoria D

  1. Sarzyński Arkadiusz          1393,84
  2. Och Roman                        1940,59
  3. Bartnicki Filip                     2189,62
  4. Czarnecki Józef                  2791,85

Kategoria M

  1. Bartnicki Filip                     166,32
  2. Czarnecki Józef                  205,42
  3. Och Roman                        208,79
  4. Sarzyński Arkadiusz          229,29
  5. Granica Jarosław               365,67
  6. Cieślak Ryszard                 406,04
  7. Poznański Lucjan               524,76
  8. Kicerman Piotr                   534,97   
  9. Szlufik Marek                     611,23                   
  10. Nadolski K. i W.                 691,49
  11. Błaszkiewicz Waldemar      968,30

Kategoria Super Mistrz

  1. Sarzyński Arkadiusz           1623,13
  2. Och Roman                        2149,38
  3. Bartnicki Filip                     2355,94
  4. Czarnecki Józef                  2997,27

Zespół Rocznych

  1. Bartnicki Filip                     1036,61
  2. Och Roman                        1518,99

Mistrzostwo GMP

  1. Czarnecki Józef                  2403,68
  2. Och Roman                        2347,86
  3. Granica Jarosław                2345,33

Lotnik Kategorii A  - Bartnicki Krzysztof – 114,89

Lotnik Kategorii B – Och Roman – 18,47

Lotnik Kategorii C – Kicerman Piotr – 22,33

Lotnik Kategorii M – Czarnecki Józef – 20,95Kategoria A

 

 

Klasyfikacjawyników – gołębi starych

Sezonlotowy 2013

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU

 

KATEGORIA  A

1.    FilipiakTomasz – 500,49

2.     SarzyńskiArkadiusz – 564,44

3.     BrzezińskiJacek – 806,39

4.     BłaszkiewiczWaldemar – 947,98

5.     KołodziejczakWładysław – 1238,13

6.     SzulfikMarek – 1331,63

7.     KrauzaZdzisław – 1390,40

8.     CzarneckiJózef – 1495,93

9.     Granica– Żulewski – 1561,03

10.  Dębicki Kazimierz – 1641,69

KATEGORIA  B

1.    SarzyńskiArkadiusz – 401,65

2.     BrzezińskiJacek – 583,39

3.     FilipiakTomasz – 668,79

4.     KrauzaZdzisław – 842,76

5.     BłaszkiewiczWaldemar – 854,85

6.     CzarneckiJózef – 858,13

7.     Granica– Żulewski – 1043,38

8.     MarchlewskiAndrzej – 1676,00

KATEGORIA  C

1.    SarzyńskiArkadiusz – 117,28

2.     CzarneckiJózef – 282,46

3.     Granica– Żulewski – 410,93

4.     KrauzaZdzisław – 481,61

5.     BrzezickiJacek – 604,58

6.     BłaszkiewiczWaldemar – 689,95

7.     MarchlewskiAndrzej – 877,31

8.     FilipiakTomasz – 982,83

KATEGORIA  D

1.    SarzyńskiArkadiusz – 1210,13

2.     BrzezińskiJacek – 1994,36

3.     FilipiakTomasz – 2241,49

4.     BłaszkiewiczWaldemar – 2492,58

5.     CzarneckiJózef – 2636,52

6.     KrauzaZdzisław – 2714,77

7.     Granica– Żulewski – 3015,34

KATEGORIA  MARATON

1.    SarzyńskiArkadiusz – 144,26

2.     CzarneckiJózef – 188,98

3.     KołodziejczakWładysław – 213,05

4.     MarchlewskiAndrzej – 219,72

5.     FilipiakTomasz – 244,67

6.     Granica– Żulewski – 245,83

7.     KrauzaZdzisław – 255,64

8.     BłaszkiewiczWaldemar – 279,25

9.     StępnikHenryk – 284,63

10.  Lewandowski Grzegorz – 357,98

11.  Dębicki Kazimierz – 390,80

12.  Brzeziński Jacek – 508,15

13.  Gronowski Zdzisław – 549,75

14.  Knozowski Krzysztof – 560,26

15.  Szulfik Marek – 775,92

KATEGORIA  AS

1.    Granica– Żulewski – 614,92

2.     BłaszkiewiczWaldemar – 608,80

3.     BrzezińskiJacek – 597,80

KATEGORIA  SUPER MISTRZ

1.    SarzyńskiArkadiusz – 1343,59

2.     FilipiakTomasz – 2486,16

3.     BrzezińskiJacek – 2502,51

4.     BłaszkiewiczWaldemar – 2771,83

5.     CzarneckiJózef – 2825,50

6.     KrauzaZdzisław – 2970,41

7.     Granica– Żulewski – 3261,17

KATEGORIA  GMP

1.    SarzyńskiArkadiusz – 1418,29

2.     CzarneckiJózef –

3.     BłaszkiewiczWaldemar – 1354,35

4.     Granica– Żulewski – 1346,44

5.     KrauzaZdzisław – 1345,92

NAJLEPSZY LOTNIK PO 14 LOTACH

·        SAMCE

1.     SarzyńskiArkadiusz – PL-0327-11-007 – 11 konk. – 517,32 konf. – 4966,87 km/kon.

·        SAMICE

1.     CzarneckiJózef – PL-0344-09-10888 - 12 konk. – 536,69 konf. – 5311,09 km/kon.

ROCZNIAK

·        SAMCE

1.     ŻychniewiczMariusz – PL-0327-12-4116 – 8  konk. –4277,00 km/kon.

·        SAMICE

1.     KrawczykMateusz – PL-0327-12-7371 - 6  konk. –3013,75 km/kon.

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 02.05.2014

ZESTAWIENIEWYNIKÓW ZA ROK 2013

ODDZIAŁWĄBRZEŹNO

-DO MISTRZOSTWA OKRĘGU -

 

KATEGORIA: A

1.     Sarzyński Arkadiusz – 564,44 conf.

2.     Filipiak Tomasz – 589,87 conf.

3.     Szlufik Marek – 1331,63 conf.

4.     Czarnecki Józef – 1495,93 conf.

KATEGORIA: B

1.     Sarzyński Arkadiusz – 567,21 conf.

2.     Filipiak Tomasz – 668,79 conf.

3.     Czarnecki Józef – 858,13 conf.

KATEGORIA: C

1.     Sarzyński Arkadiusz – 78,48 conf.

2.     Czarnecki Józef – 282,46 conf.

3.     Marchlewski Andrzej – 877,31 conf.

4.     Filipiak Tomasz – 982,83 conf.

KATEGORIA: D

1.    SarzyńskiArkadiusz – 1210,13 conf.

2.      FilipiakTomasz – 2241,49 conf.

3.      CzarneckiJózef – 2636,52 conf.

KATEGORIA: M

1.     Sarzyński Arkadiusz – 133,46 conf.

2.     Czarnecki Józef – 188,98 conf.

3.     Marchlewski Andrzej – 219,72 conf.

4.     Filipiak Tomasz – 244,67 conf.

5.     Szlufik Marek – 775,92 conf.

KATEGORIA: SUPER MISTRZ

1.     Sarzyński Arkadiusz – 1343,59 conf.

2.     Filipiak Tomasz – 2486,16 conf.

3.     Czarnecki Józef – 2825,50 conf.

KATEGORIA: GMP

1.     Sarzyński Arkadiusz – 1418,29 pkt.

2.     Błaszkiewicz Waldemar – 1354,35 pkt.

3.     Czarnecki Józef – 1366,34 pkt.

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 16.06.2010

Wyniki w kategoriach po 11 lotach


Sezon

Sezon 2021 - gołębie dorosłe

Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Kołbaskowo
z dnia 13.06.2021


Reklama

DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych

Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2021


Plan lotów
gołębie młode
sezon 2020